Wypożycz BEZ STRESU Samochód na Sycylii

Pomogę Tobie wypożyczyć auto w dowolnym miejscu na Sycylii, z podstawieniem pod wskazany adres.

 

Wybierz poniżej miejsce, w którym chcesz wynająć samochód. Zapoznaj się z zasadami, wypełnij formularz, a ja zajmę się formalnościami.

Zapraszam na Sycylię bocznymi drogami…

Wybierz lokalizacjęSprawdź zasady

Napisz do mnie

Tak możemy się najszybciej komunikować

Wynajem samochodów na Sycylii

Pomogę Tobie wypożyczyć auto w dowolnym miejscu na Sycylii bez STRESU

 • z podstawieniem pod wskazany adres,
 • z ubezpieczeniem FullKasco,
 • bez karty kredytowej,
 • bez depozytu,
 • bez limitu kilometrów,
 • z Infolinią w języku polskim 24H.

Wybierz poniżej miejsce, w którym chcesz wynająć samochód. Zapoznaj się z zasadami, wypełnij formularz a ja zajmę się formalnościami.

Zapraszam serdecznie, aby poznać Sycylię od kuchni, czyli z najsmaczniejszej strony. Sycylia bocznymi drogami to propozycja turystyki enogastronomicznej.

Wybierz lokalizację

z listy rozwijanej poniżej


  Dane osobowe do umowy najmu pojazdu


  Dodatkowe uwagi / informacje

  Przetwarzanie danych i prywatność


  Potwierdzam.*
  PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH: Dane osobowe przekazane Najemcy będą traktowane zgodnie z postanowieniami art. 13 dekretu z mocą ustawy 196/2003, nie będą przekazywane osobom trzecim i można zażądać korekty, aktualizacji lub anulowania, wysyłając pisemne powiadomienie pod adres najemcy. Przekazane dane zostaną wykorzystane do zawarcia lub wykonania umów najmu i wszelkich powiązanych tym umów lub do zarządzania płatnościami oraz do celów księgowych i administracyjnych, a w każdym przypadku będą użyte do nawiązania i wykonania niniejszego stosunku umownego. Dane te mogą być również wykorzystywane do przekazywania wszelkich komunikatów po rozwiązaniu umowy lub do celów sądowych lub pozasądowych. Klient przyjmuje do wiadomości i akceptuje wszystkie warunki opisane przez Najemcę, a także to, co reguluje obowiązujący Kodeks Cywilny, zobowiązując się do pełnego poszanowania jego treści, a zmiany wyrażone w niniejszym Regulaminie mogą być modyfikowane tylko za odrębną pisemną i podpisaną umową pomiędzy stronami.
  *Zatwierdź politykę prywatności aby wysłać formularz.

  Napisz do mnie

  Tak możemy się najszybciej komunikować

  Telefon

  IT +393403570873